Základní škola Jana Amose Komenského, Karlovy Vary

Kollárova 19, příspěvková organizace - Telefonní čísla sekretariátu školy: 725 735 301, 353 300 321

 Návštěva Mikuláše v naší škole

 rsz 1img 20191205 092948

Jako každý rok, tak i letos navštívili naši školu Mikuláš s čerty i anděly. My, žáci  9. A a 9.B jsme si připravili nejen tradiční kostýmy, ale především jsme chtěli oživit menším spolužákům lidovou tradici oslav Mikuláše a všem zaměstanacům školy připomenout adventní atmosféru. Věříme, že jsme naše malé žáčky moc nevystrašili a moc prosíme rodiče, aby je za odvahu a statečnost pochválili :-). My jsme je alespoň obdarovali malou laskominou. Touto slavností jsme chtěli připomenout, že Vánoce se opravdu blíží a my tímto zveme všechny naše spolužáky na celoškolní "Vánoční party", která se uskuteční ve školní tělocvičně dne 20.12.2019 od 9.00.

Více fotek najdete zde.

 

Škola je realizátorem projektu
„Rovný přístup“ z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělání.

 

Zřizovatelem školy je statutární město Karlovy Vary.

 

Škola je zapojena do projektu Ovoce a mléko do škol.

 

Škola je zapojena do programu intenzivní podpory Strategické řízení a plánování ve školách a územích.

EU   KV     planovani

 

Copyright © 2019 Základní škola Jana Amose Komenského, Karlovy Vary, Kollárova 19, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.