Základní škola Jana Amose Komenského, Karlovy Vary

Kollárova 19, příspěvková organizace - Telefonní čísla sekretariátu školy: 725 735 301, 353 300 321

Zkrášlování prostorů školy :-)

V rámci Ekoškoly se naše škola aktivně podílí na zlepšení a zkrášlování svých prostor. Zapojili se i  žáci z vyšších ročníků. Děkujeme 6.A za úžasnou pomoc.

Webp.net resizeimage

 

Setkání EKOŠKOL Karlovarského kraje

O setkání jsme se bohužel dozvěděli na poslední chvíli, a tak již nebylo možné zajistit hojnou účast členů ekotýmu. Zastupovala nás pouze p. uč. Bartošová. Setkání proběhlo 25. září 2019 tentokrát na Základní škole v Hranicích, která má s ekoprogramem bohaté zkušenosti a chystá se na obhajobu 5. titulu Ekoškola. Žáci školy si připravili pro ostatní účastníky pěknou prezentaci, kde shrnuli celoroční aktivity v rámci environmentální výchovy, provedli nás po budově školy i zahradě a nakonec nás vzali na túru do míst, kde se kdysi stýkaly hranice 3 států – Trojstátí (Čechy, Bavorsko, Sasko). V průběhu dopoledne jsme také vyslechli poutavou přednášku studenta z chebského gymnázia Šimona Jelínka o klimatických změnách. Pohodovou atmosféru dokreslilo výborné občerstvení, které pro nás připravili žáci 8. a 9. tříd.

13012e2d a651 4cc9 a4a5 2acf763b18f1

 

 

Nejbližší události

Žádné události

 

Škola je realizátorem projektu
„Rovný přístup“ z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělání.

 

Zřizovatelem školy je statutární město Karlovy Vary.

 

Škola je zapojena do projektu Ovoce a mléko do škol.

 

Škola je zapojena do programu intenzivní podpory Strategické řízení a plánování ve školách a územích.

EU   KV     planovani

 

Copyright © 2019 Základní škola Jana Amose Komenského, Karlovy Vary, Kollárova 19, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.